Vložení nové firmy

Registrace na Firmy.cz slouží k vytvoření účtu pro správu údajů a nastavení kampaní vaší firmy. Na jeden přihlašovací účet je možné přiřadit neomezené množství firem a spravovat tak jejich firemní údaje na jednom místě. Registrace i navlastnění firmy je velmi jednoduché a intuitivní.

Registrace na Firmy.cz

Napište nám na info@firmy.cz a my vám zašleme registrační e-mail nebo pokračujte pomocí návodu níže.

Na Firmy.cz si najděte svou firmu. Klikněte v detailu vaší firmy na Přihlásit. Přihlaste se pomocí vašeho e-mailu (přihlášení je možné pouze na Seznam.cz e-mailu a nebo po registraci e-mailu na Seznam.cz).

Nechte si poslat registrační e-mail s odkazem (bude odeslán na kontaktní e-mail ve vašem firemním profilu). Chcete-li jej zaslat i na jinou e-mailovou adresu, napište nám na info@firmy.cz.

Pokud jste přihlášeni, automaticky budete pod tímto přihlášením zaregistrováni k vaší firmě. Jste-li odhlášeni, přihlašte se e-mailem, pod kterým budete do adminu vaší firmy vstupovat.

Vložení nové firmy

Přidání firemního profilu do největšího aktualizovaného seznamu firem České republiky Firmy.cz je zdarma. Všechny firemní profily jsou dohledatelné i na službě Mapy.cz, Seznam hledání i a dalších službách Seznamu.

 1. Na jakékoli stránce na Firmy.cz najdete vpravo nahoře tlačítko Přidat firmu.
 2. Přihlaste se pomocí svého e-mailu (přihlášení je možné na Seznam e-mailu a nebo e-mailem registrovaným na Seznam.cz).
 3. Vložte název firmy nebo IČ.
 4. Vyberte vaší firmu ze seznamu výsledků.
 5. Vyplňte formulář pro vložení firmy a uložte jej.

Každá firma může vložit své pobočky nebo další činnosti, které provozuje. Vkládání se musí řídit pravidly pro firemní profily.

Pokud nejste vlastníkem firmy, ale víte o firmě, která na Firmy.cz není, pošlete nám na ni Tip! Na Firmy.cz klikněte vpravo nahoře na Přidat firmu a dále na Poslat tip na firmu. Napište nám o firmě co nejvíce informací. Děkujeme za Tip!

Vložení nové firmy bez IČ

V případě, že podnikáte bez živnostenského oprávnění a tudíž nemáte přidělené IČ (např. lékaři, právníci, znalci, umělci, hudebníci atd.), je možné vložit firmu prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře, nebo na základě žádosti, kterou pošlete na adresu info@firmy.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „vložení profilu bez IČ“ a žádost musí obsahovat:

 • název firmy;
 • popis činnosti firmy;
 • adresu;
 • telefonní kontakt;
 • doklad, na základě kterého provozujete podnikatelskou činnost (př.: registraci DPH, zaplacení rekreačního poplatku u provozování ubytování, registraci v nějaké oficiální asociaci – např. včelaři a podobně).

Do žádosti můžete doplnit:

 • úvodní fotografii;
 • e-mail;
 • www stránky;
 • otevírací dobu.

Žádost vyřídíme do dvou pracovních dnů a budeme vás o vložení firmy informovat e-mailem.

Schválení registrace firemního profilu

Provozovatel si vyhrazuje pro schválení nově registrovaného firemního profilu na Firmy.cz lhůtu v trvání nejméně 3 pracovních dní ode dne registrace firemního profilu. Provozovatel si vyhrazuje právo k odmítnutí registrace, a to zejména z důvodu porušení Smluvních podmínek služby, právních předpisů, Pravidel pro firemní profily či oprávněných zájmů Provozovatele či třetích stran.

Po editaci údajů v adminu firem si Provozovatel vyhrazuje na jejich kontrolu minimální dobu 3 pracovních dní od editace údajů.

 • V případě jiných změn (např. IČ, sídla či místa pobytu) je klient povinen nahlásit tuto změnu Provozovateli do 8 kalendářních dnů ode dne, kdy tato změna či změny nastaly.
 • V případě zahraniční firmy, respektive osoby povinné k dani v jiném členském státě či ve 3. zemi je třeba uvést na internetových stránkách registrační číslo nebo daňové identifikační číslo (DIČ / VAT number) či obdobný údaj případné provozovny firmy v ČR, kterou se rozumí organizační složka této osoby povinné k dani.