Recenze

Uživatelská hodnocení pomáhají při výběru správné firmy a slouží jako informace o firmě od uživatelů služby – vkládají se přes Firmy.cz, Mapy.cz a přes vyhledávání Seznamu.

Každá firma má možnost na hodnocení odpovědět z adminu.

Hodnocení firmy mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé, a to pro každý firemní profil jednou.

Pokud by se stejný uživatel přihlásil opětovně a chtěl přidat druhou recenzi, může své hodnocení přepsat, nikoli však přidat další.

S odpovídajícím tarifem má klient možnost získat označení ověřená firma a zvýšit tak důvěryhodnost své firmy v očích zákazníků.

Pokud recenze neporušuje pravidla, není z pozice hodnoceného možné recenzi smazat. Hodnotitel může svou recenzi smazat kliknutím na tři tečky u dané recenze, a vybráním volby „Smazat recenzi“.

Celkové hodnocení

Celkové hodnocení firmy je počítáno interním algoritmem, který zohledňuje více faktorů, jako je například stáří jednotlivých recenzí, a podobně. Zpracování recenzí a jejich výpočet se řídí zde uvedenými pravidly.

Hodnocení se zobrazuje formou 1–5 hvězdiček ve výpisu firem. Podrobný výpis jednotlivých uživatelských hodnocení je zobrazen v konkrétním detailu firmy.

U firemních profilů e-shopů se zobrazují i recenze, které e-shop získal od ověřených zákazníků na Zboží.cz. Recenze se zařadí časově mezi ostatní recenze, které e-shop získal na Firmy.cz nebo v hledání na Seznamu. Hodnocení ze Zboží.cz se započítá do průměrného hodnocení a ovlivní tak počet hvězdiček, které má profil viditelné jak v detailech a firemní kartě, tak i ve vizitce na Firmy.cz a v hledání.

Uživatel je odpovědný za škodu, kterou způsobí nepravdivým, poškozujícím či klamavým hodnocením firmy.

Údaje o identitě recenzentů neposkytujeme třetím stranám, případně na vyžádání orgánů činných v trestním řízení.