Princip aukce a předplatné

Princip aukce

Firemní profily se řadí podle aukce.

Táhlem nastavujete, kolik jste denně ochotni investovat. Investicí ovlivňujete, kolik uživatelů si přejete oslovit nebo na jaké pozici se v dané kategorii zobrazíte.

Seznam naplno funguje na principu platby za den. Minimální částka pro účast v aukci je 10 Kč (bez DPH). Od tarifu Rozvíjej se zobrazíte na hlavní stránce Seznam.cz.

Výší investice také ovlivňujete možnosti, které služba Firmy.cz nabízí. Jedná se hlavně o prvky, kterými můžete obohatit svůj profil a tím přesvědčit uživatele v jeho rozhodování. Tyto výhody máme zařazeny do tarifů. To, v jakém tarifu se nacházíte určuje vaše denní investice v aukci.

Roční zvýhodnění tarifního řešení

Klienti mohou získat roční tarif, které je možné zakoupit přes obchodní oddělení spol. Seznam.cz, a.s. Klienti, jenž si zakoupí roční předplatné, mají nárok na zvýhodnění. Ročním předplatným si kampaně předplatíte na celý rok. Celý rok se budete dlouhodobě zobrazovat uživatelům Seznamu.

Díky zobrazení bez výpadků můžete oslovit nové zákazníky v momentech jejich rozhodování, při hledání firmy nebo služby. Dlouhodobé zobrazování zároveň přispívá k vyšší zapamatovatelnosti a propojení s dalšími aktivitami a reklamou mimo Firmy.cz.

K většině ročních tarifů od nás dostanete výrobu brandingu, který obohatí váš firemní profil. Výroba brandingu je v hodnotě 2 000 Kč, které ušetříte.

V současné době nabízíme následující roční předplatné:

  1. roční předplatné tarifu Získávej – bonus ve výši 1.168 Kč (bez DPH), neobsahuje výrobu brandingu,
  2. roční předplatné tarifu Profituj – bonus ve výši 3.796 Kč (bez DPH),
  3. roční předplatné tarifu na míru od 100 Kč do 159 Kč denně – bonus ve výši 13%, který je počítán z hodnoty denní investované částky (bez DPH) a násobený 365 dny,
  4. roční předplatné tarifu na míru od 160 Kč denně a více – bonus ve výši 15%, který je počítán z hodnoty denní investované částky (bez DPH) a násobený 365 dny.