Začínáme

O službě Firmy.cz

Jedná se o službu, která kombinuje hledání pomocí klíčových slov, oborových kategorií a lokality uživatele v největší databázi firem na českém internetu.

Firmy.cz nabízí uživatelům možnost zobrazení výsledků hledání formou výpisu v kombinaci s vizualizací těchto výsledků přímo na mapě. Vybírat lze z více než 700 000 aktualizovaných firemních profilů, které jsou tříděné do více než 4 000 oborových kategorií.

Průměrná měsíční návštěvnost služby Firmy.cz dosahuje přes 2,6 miliony reálných uživatelů. Firemní profily obsahují veškeré důležité informace pro snadnou orientaci uživatele a jsou zařazeny do oborových kategorií, které souvisí s činností firmy. Do firemního profilu od Seznamu může klient umístit všechny důležité kontakty a informace o firmě, které budou lépe dohledatelné na nejnavštěvovanějších stránkách českého internetu. 

Vlastnosti služby

Responzivní vzhled

Firmy.cz umožňují používání služby na počítači, tabletu i mobilních zařízeních.

Lokalizace uživatele

Uživatelé mohou vyhledávat i svou lokalitu nebo ji i následně měnit, případně využít hledání v okrese, kraji, nebo ČR. Stačí do políčka s přednastavením „Česká republika“ napsat hledanou lokalitu.

Podmínky řazení firemních profilů a cena v aukci

Na dotaz uživatele Firmy.cz se zobrazí profily ze všech kategorií, které zadaný dotaz ovlivňují.

Ve výchozím nastavení rozhoduje o pořadí, v jakém se profily zobrazí relevance k hledanému dotazu, cena v aukci a vzdálenost od lokality hledání, pokud má uživatel lokalizaci zapnutou.

Uživatel má zároveň možnost seřadit si výsledky hledání dle vzdálenosti (viz obrázek níže).