Firmy nápověda

Jak mohu smazat fotografii?

Úvodní fotografii, tak i klientské fotografie lze smazat pouze v administraci svého profilu na stránce Firmy.cz. Stačí kliknout na záložku Profil > Upravit a posunout stránku k požadované fotografii. Úvodní fotografii máte možnost buď smazat pomocí křížku, který naleznete v pravém horním rohu fotografie nebo jimůžete nahradit za jinou fotografii pomocí tlačítka „Změnit obrázek“.

U klientských fotografií se fotografie maže přes volbu svislých teček, kterou najdete v pravém dolním rohu fotografie. Zde pak máte volbu smazat pro odstranění klientské fotografie a nebo změnit pořadí fotky.

Smazání uživatelských fotek není dovoleno. V případě využítí některého z placených tarifů Seznam naplno je možné vybrané fotografie pouze skrýt.

Jak starou recenzi mohu rozporovat?

Pokud zareagujete na recenzi do 90 dnů od jejího zveřejnění, může dojít ke skrytí recenze (po vaší žádosti na info@firmy.cz, předmět Recenze). Pokud chcete požádat o skrytí recenze starší, je třeba počítat s tím, že nemusí být žádosti vyhověno.

Jak se přihlásím do administrace Firmy.cz?

  • na www.firmy.cz kliknete v pravém horním rohu na Přihlásit, pod emailem a heslem se přihlásíte
  • poté kliknete taktéž vpravo nahoře na šedivý medailonek a zvolíte Moje firma
  • dostanete se do administračního rozhraní. Editovat vizitku lze přes záložku Profil -> Upravit

Veškeré změny, které v profilu provedete, chodí ke kontrole našim administrátorům a požadavky jsou vyřízeny do 24 hodin.

Nezobrazují se mi fotografie

U profilu zdarma se zobrazuje úvodní fotografie, tři fotografie klientsné a všechny uživatelské fotografie.

V případě placeného profilu Seznam naplno, se navíc oproti tarifu zdarma zobrazují všechny klientské fotografie (maximální počet 20), logo firmy, video, vlastní ikonky a brandingová fotografie. Zobrazení závisí jaký tarif Seznam naplno využíváte. Například u tarifu Profituj získáte navíc vlastní ikonku a brandingovou fotografii.

Logo se zobrazí, pokud investujete alespoň 10 Kč (tarif Startuj).

Vlastní ikona na mapě se zobrazí, pokud investujete alespoň 80 Kč (tarif Profituj).

Více jak 3 fotografie se v klientské galerii zobrazí, pokud investujete alespoň 10 Kč (tarif Startuj).

Branding se zobrazí, pokud investujete alespoň 80 Kč (tarif Profituj).

Video se zobrazí, pokud investujete alespoň 40 Kč (tarif Získávej).

Firemní karta při vyhledávání ve fulltextu:

Vzhled firemní karty je rozdílný pro platící a neplatící klienty. Platící klient má na firemní kartě navíc zobrazen Branding, ověřenou firmu, logo, sociální sítě, Nabídky a události. U neplatícího klienta se zobrazují 3 podobné firmy.

Co je neověřená firma?

Označení „Zatím neověřená firma“ na Firmy.cz je taková firma u které vydáváme informace převzaté pouze z veřejných rejstříků.

Jak se platí za tarif?

platba za tarif se odečte z kreditu v Peněžence, pokud máte dostatečný kredit. Pokud nemáte dostatek kreditu, je nutné kredit v Peněžence nejprve dobit.

Lhůty pro připsání kreditu

  • Pokud dobíjíte kredit prostřednictvím obchodníka, po zaplacení proforma faktury je nutné vyčkat cca 3 dny, než se peníze připíší na náš účet a platba bude zpracována. Pokud nebude kredit ani po této době navýšen, prosím, kontaktujte naše obchodníky.
  • Pokud jste dobíjeli kredit převodem z účtu, je nutné počkat 2-3 pracovní dny, kdy probíhá převod peněž na náš účet. Jestliže ani po této době nebude kredit navýšen, prosíme o kontrolu, kterou část peněženky jste si dobili nebo kontaktujte naše obchodníky.
  • V případě, že dobíjíte kredit metodou online platby, kredit se do administračního rozhraní načte nejpozději do 30 minut po uložení změn.

Sloučení účtů pod jedno IČ

Sloučení účtů pod jedno IČ je možné. V tomto případě nás prosím kontaktujte na emailu info@firmy.cz a uveďte jaké účty byste chtěli sloučit a důvod sloučení.
Kolegové požadavek posoudí a budou vás o řešení informovat.

Návštěvnost stránky Firmy.cz

Počet návštěvníků stránek Firmy.cz je k 31.1.2024 přibližně 2 512 396