Kontaktní údaje

30. 10. 2020

Můžete zadat až 5 telefonních čísel (s předvolbou pro ČR +420, pro SR +421) a 5 e-mailových adres. U profilu Seznam zdarma se ve firemním detailu zobrazuje jeden telefon a jeden e-mail.

Povinný je alespoň jeden telefon nebo e-mail.

Otevírací doba
U profilu je možné nastavit odlišnou otevírací dobu pro různá období, svátky a další provozní výjimky. Poznámka u otevírací doby slouží pouze pro doplnění informací k otevírací době.

Sociální sítě
K profilu lze vložit vybrané sociální sítě (Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest, X „Twitter“, LinkedIn, Tiktok). Z profilu na sociální síti musí být jasně rozpoznatelné, že se jedná o profil dané firmy. Sociální sítě se zobrazují pouze u firem, které využívají Seznam naplno. Počet odkazů na sociální sítě (max. 6) se zobrazuje podle zvoleného tarifu.

Ikonka s názvem sociální sítě, musí vždy odpovídat URL odkazu – musí být funkční a klient ručí za jeho správnost. Doporučujeme odkazovat na otevřené účty, kde není potřeba registrace uživatele. V případě, že firma nemá vyplněné webové stránky, ale má vyplněnou sociální síť Facebook.com, bude použit facebookový profil firmy.

Vlastní rezervační formulář pro ubytování:
v rámci profilu Seznam naplno lze přidat vlastní rezervační formulář. Odkaz vždy musí směřovat na stránku, odkud si klient rovnou ubytování zarezervuje.